Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Józefów Duży

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Józefów Duży

Józefów Duży,lubelskie

200 000 zł4 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować siedlisko na sprzedaż z własnym laskiem, położone w Józefowie Dużym, o łącznej powierzchni 4 800 m2. Budynki: na działce są usytuowane dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Cmentarna

Kock(Józefów Duży + 13 km)

430 000 zł145,09 m² 2 963,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom o łącznej powierzchni 145,09m2 w centrum Kocka z bezpośrednim wjazdem na teren od ulicy Cmentarnej. Jeżeli szukasz przestrzeni dla siebie i swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Choiny

Firlej(Józefów Duży + 23 km)

79 000 zł356 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom 55 m nad jeziorem Firlej, ul. Choiny. Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni użytkowej 55 m , położony na przestronnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętochowskiego

Łuków(Józefów Duży + 24 km)

1 000 000 zł1 984 m² 504,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną, doskonale położoną działkę w Łukowie, z bezpośrednim dostępem z dwóch przeciwległych stron od ulicy Świętochowskiego oraz Łąkowej. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jarczówek

Jarczówek(Józefów Duży + 19 km)

140 000 zł2 927 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 30 ar w miejscowości Jarczówek w gminie Stanin. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kunów(Józefów Duży + 21 km)

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Jeziorem Kunów o powierzchni 1000 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy letniskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Konarskiego

Łuków(Józefów Duży + 24 km)

25 zł/m²118,03 m² 2 951 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Adres: ul. Stanisława Konarskiego 2, łuków Powierzchnia uż. do wynajmu: 118,03 m2, usytuowane na I p. Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 7576/1, o pow. 525 m2 (użytkowanie wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Łazy

Łazy(Józefów Duży + 24 km)

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 120 m z działką 1000 m 520 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na wydzielonej działce 1000 m (10 arów). Do pozostałej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wagram

Wagram(Józefów Duży + 25 km)

90 000 zł1 197 m² 75,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, bez ferm drobiu i innych uciążliwych obiektów? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rudno(Józefów Duży + 22 km)

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Murowany dom na wsi to solidnie zbudowana posiadłość, pochodząca z lat 70 ubiegłego wieku. Zlokalizowany na obszernej działce o kształcie trapezu, o powierzchni 3000 m2. Nieruchomość.